Veselá kabelka

29. září 2006 v 0:45

pripravaCo budeš potřebovat?

,Obyčejné" stuhy z galanterie. Pokud chceš mít kabelku velkou asi jako papír formátu A4, stuhy, které půjdou vodorovně, ustřihni asi 31 cm dlouhé, svislé by měly mít zhruba 47 cm.


Jak na to?
11. krok

Stuhy poskládej do vodorovných a svislých řad vedle sebe a přichyť ke stolu izolepou tak, abys je mohla dobře proplést. Až je zapleteš ke konečkům, obě vzniklé strany prošij. Dostaneš tak obdélník ,látky" ze dvou stran přilepený ke stolu.
22. krok

Strhni izolepu nejprve z kratší strany, prošij ji a z obou stran nalep ozdobnou stuhu. Pak odstraň poslední izolepu a stranu opět po celé délce prošij. Vznikl ti tak pevný, po obvodu prošitý obdélník s jednou stranou ozdobenou stuhou
33. krok

Polož si před sebe obdélník kratší, ozdobenou stranou k sobě. Vezmi ji a překlop nahoru tak daleko, jak chceš mít kabelku ,vysokou". Vzniklou kapsu sešij po obou stranách a převrať na líc. Základ -,tělo" kabelky - je hotový.
44. krok

Vezmi tu samou ozdobnou stuhu a oblep s ní z obou stran ,víko" své kabelky (tu část, kterou překlápíš). Nakonec zbývá ucho. Slep dvě stuhy k sobě a přišij je po stranách.
konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama