Masky

18. září 2006 v 23:47 |  Pleťový masky

Pleťová maska

Není maska jako maska

Není maska jako maska
Výsledky pleťových krémů se projeví až za pár měsíců. Pleťová maska vám zaručí výsledek ihned. Je to pětiminutový zázrak. Ale má to jeden háček. Musíme si vybrat tu správnou a jedinou.

Trh na nás chrlí spoustu druhů kouzelných masek na obličej. My vám pomůžeme lépe se v nich orientovat.

Sloupnutelná maska:
Jde o univerzální masku, která se hodí pro všechny typy pleti. Vyživuje sušší partie a odstraňuje mastné části obličeje. Je velmi oblíbená také díky snadnému používání. Na obličej se jednoduše nanese gel, nechá se zaschnout a pak se sloupne.

Hydratační maska:
Je ideální pro suchou pleť, protože zvyšuje hladinu vlhkosti v kůži. Tím zabraňuje loupání pokožky a tvorbě suchých míst. Dokonce zpomaluje tvorbu vrásek. Účinkuje rychle. Po pěti až deseti minutách se odstraní ubrouskem.

Jílová a bahenní maska:
Je vhodná pro mastnou pleť. Odnímá z pleti nadměrnou mastnotu a nečistoty. Zaceluje rozšířené póry, odstraňuje akné a zamezuje lesku pleti. Maska zasychá po dobu pěti až patnácti minut a následně se smyje teplou vodou.

Exfoliační maska:
A máme tu masku vhodnou zejména pro normální pleť. Udržuje pleť ve skvělém stavu. Čistí a vyhlazuje ji. Aplikujeme na obličej jako bahenní masku, necháme zaschnout a smyjeme.

Gelová maska:
Hodí se pro citlivou a mastnou pleť. Zejména díky zklidňujícímu účinku. Na pleť jednoduše naneseme gel, pohodlně se uvelebíme a po pěti až deseti minutách setřeme ubrouskem. Gelové masky jsou vhodné po pobytu na slunci nebo při podráždění pleti.

Tip:
Po aplikaci pleťové masky obličej opláchněte vodou a naneste krém. Pleť se může v jednotlivých ročních obdobích měnit. Například pokožka, která je v létě mastná, může být v zimě suchá a naopak. Proto při výběru masky zohledněte i zvláštnosti vaší pleti.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama