10 účesů

29. září 2006 v 2:28

10 účesů

1 Platinovou hřívu Gwen Stefani ještě za vlhka prohrábnula dlaněmi s dávkou tužicího spreje Hot Curl, L'Oréal Paris, 115 Kč. Vysušené vlasy pak ledabyle sepnula vlásenkami do volného drdolu.
1
2 Kdybys začala mít pocit, že se tvým blond kučerám ztrácí šťáva, sáhni po pixle s regeneračním sprejem Gliss Kur, Schwarzkopf, 125 Kč, podobně jako Avril Lavigne.
2
3 Kštice Kelly Clarkson je podtupírovaná, uhlazená na povrchu a dozajista notně prostříkaná lakem na vlasy. Doporučujeme lak pro plavovlásky Brilliant Blonde od NIVEA Hair Care, 95 Kč.
3
4 Ashley Olson činí tento holčičí účes ještě rozvernější, než by mohla být. Zkus takový účes, máš-li delší vlasy. Pro fixaci postříkej suché vlasy tvarujícím sprejem Hydro Style, Wella, 71 Kč.
4
5 Patku Dary Rolins (nebo Madonny) si dovol také, protože je maximálně in. Celou kštici po umytí a před foukáním projeď prsty s nánosem krému Hypercurl, Wella SP, 419 Kč, abys účes nadlehčila.
5
6 Dlouhé, lesklé žíně Mandy Moore si nech sestříhat na vrstvy, aby nepůsobily zplihle, a pak je kdykoli, aby ti nepoletovaly, prostříkni lakem Color na barvené vlasy od Pantene, 70 Kč.
6
7 Nedbale elegantní mikádo Keiry Knigtly ti bude dokonale držet, když do umytých vlhkých vlasů vetřeš tužicí pěnu Volume Control Lifting Mousse, Marks & Spencer, 205 Kč.
7
8 Punkového vzezření Anety Langerové nejlépe docílíš pomazáním hlavy gelovým voskem v tyčince Flik Switchtrix, Matrix, 279 Kč. Namaž přímo na prameny za sucha.
8
9 Uhlazená patka s culíkem jako má Hillary Duff se nejlépe tvaruje voskem. Proto popadni Crackle Wax, High Hair, Wella, 71 Kč, a jím prameny usměrni.
9
10 Číro Sarah Connor nejlépe postavíš silně fixačním gelem Massive Styling Steel, Wella Design, 71 Kč, vetřeným hlavně do konců vlasů. Účes ti vydrží celý den.
10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama